Одбојкарката Тијана Милојевиќ е спортистка, која е посакувана од илјадници мажи во светот. Неодамна 23-годишната убавица стана шампион на Србија со Црвена звезда и тоа ѝ донесе уште поголема популарност.  Тијана ги освои фановите со прекрасната насмивка и перфектното тело. Таа е ќерка на фудбалската легенда Звонко Милојевиќ, кој е бивш голман на Црвена звезда, Андерлехт 

Продолжете со читање