Омилената новинарка на милиони фанови на Наполи, Флориана Месина повторно ги израдува своите следбеници во небесно-сини бои…

View this post on Instagram

? NAPOLI UNICA FEDE ?

A post shared by FLORIANA MESSINA (@floriana_messina) on

Очигледно Елмас и компанија ќе имаат силна мотивација за следните мечеви…